Jsme výhradním zástupcem pro prodej v České a Slovenské republice americké společnosti DOG GONE SMART, která je jedničkou na trhu ve vývoji nejpokročilejších technologií, které vyřeší mnohé z každodenních starostí s domácími mazlíčky. Při výrobě svých produktů používají nejpokročilejší technologie jako jsou nanotechnologie Repelz-It, kterou mají patentovanou, bakteriostatická úprava, regulace vlhkosti a speciální savá úprava mikrovlákna. Jejich výrobky jsou netoxické, zdravotně nezávadné a šetrné k životnímu prostředí.  Design je inspirován poslední módou a trendy. Baví je testovat své výrobky a být tak na trhu modelem číslo jedna. Jejich inovativní výrobky pro domácí mazlíčky jsou považovány za jedny z nejoblíbenějších a neustále získávají různá ocenění. Proč? Protože byly vyzkoušeny a opravdu fungují! Výrobky Dog Gone Smart neustále vyčnívají nad konkurencí, jejich výrobky zústávají čistější a déle vydrží.

Dog Gone Smart usiluje o vyřešení každodenních problémů s nepořádkem od zvířátek. Od vytrvalého okusování po zablácené šlápoty. Jejich nejpokročilejší a zároveň funkční výrobky prostě "musíte mít" v každé domácnosti s domácím mazlíčkem. Výrobky pro mazlíčky Dog Gone Smart zkrátka zlepšují kvalitu života domácím mazlíčkům i jejich majitelům.

 

Repelz-It nano ochrana

Je nano ochrana Repelz-It bezpečná pro zvířata?

Repelz-It nano ochrana je jediná nanotechnologie na trhu, která neobsahuje kyselinu perfluorooktanovou (PFOA) a její sulfát (PFOS). PFOA a PFOS nacházející se v jiných úpravách tkanin, které mají zůstat čisté, jsou podezřelé z karcinogenních účinků.

 

Jsou výrobky Repelz-It nepromokavé?

Výrobky pro domácí mazlíčky Repelz-It jsou odolné vůči vodě a skvrnám, nikoli nepromokavé. Nano ochrana Repelz-It odolává většině psích nečistot, hlavně takovým, které se mohou snadno opláchnout vodou. Skvrny, bakterie a pach zvířat nepřilnou k povrchu tkaniny Repelz-It, čímž ji udrží déle čistou.

 

Jakým způsobem mají výrobky Repelz-It pod kontrolou nepříjemný pach?

Špína a další tuhé zvířecí nečistoty nepřilnou ke tkanině, Repelz-It výrobky si tak zachovají čistý vzhled bez zápachu. Zvířecí pach je často způsoben mastnotou ze zvířecí srsti, která ulpí na látce a množí se vní bakterie. Výrobky s Repelz-It nano ochranou velmi silně odpuzují mastnotu a odolávají ulpívajícím nečistotám. Bakteriostatická úprava redukuje množení bakterií způsobujících nepříjemný pach, což je jedna z jeho hlavních příčin.

 

Můžu prát výrobky Repelz-It?

Výrobky Dog Gone Smart obsahující Repelz-It se mohou prát v pračce a sušit v sušičce. Protože se tato tkanina nezašpiní tak rychle jako běžná látka, nemusíte tyto výrobky prát tak často. Když už je třeba prát výrobek Dog Gone Smart, použijte malé množství běžného pracího prostředku a nepoužívejte bělící prostředky, aviváž ani nevysoušejte pomocí osušky, protože by se poškodila úprava tkaniny Repelz-It. Výztuže lůžek a výplně se nesmí prát v pračce, ale měly by se protřepat a nechat vyvětrat.

 

Jak dlouho vydrží úprava Repelz-It funkční?

Nano ochrana Repelz-It je naimpregnována do tkaniny, což znamená, že se neodstraní či neošoupe každodenním používáním. Výrobky Dog Gone Smart obsahující Repelz-It zůstávají měkké a hebké na dotek a jsou 100% prodyšné. Repelz-It nano ochrana si zachová svou funkčnost až po 50 pracích cyklů a/nebo několik let používání.

 

Je zaručeno, že Repelz-It funguje?

Je na 100% garantováno, že výrobky Dog Gone Smart používající nano ochranu Repelz-It se udržují snadněji čisté než jiné podobné výrobky pro domácí mazlíčky, které jste vlastnili dříve.

 

Dog Gone Smart používá nano ochranu Repelz-It, díky které pelíšky a oblečky vašich mazlíčků stále voní a září čistotou, a to i po letech používání! Repelz-It využívá nano technologii a nejnovější technologii bakteriostatické úpravy, které způsobí, že skvrny, nečistoty a zvířecí pachy neulpí na látce. Repelz-It nano ochrana je bezpečná jak pro zvířata, tak pro lidi!

 

Repelz-It nano ochrana u pelíšků a podložek:


 

Pelíšky,podložky,rohožky,osušky

V této kategorii nejsou žádné produkty.