Logo
0 ks
za 0,00 Kč
Nákupní košík je prázdný
Potřebujete poradit? Neváhejte nás kontaktovat.
Nepropásněte novinky, akce a slevy!

Můžete se kdykoli odhlásit. Zasíláme jednou za 14 dní.

TUFFY

Jsme výhradním zastoupením pro prodej v České a Slovenské republice amerického výrobce VIP Products, který vyrábí hračky pro psy vysoké kvality a pevnosti. Usilují o výrobu nejtvrdších hraček na trhu a proto jsou jejich výrobky neustále testovány a vytvářeny nové hračky, aby byly silnější, pevnější a bezpečnější pro naše psy. Na své výrobky hledí z pozice milujícího majitele psa a snaží se vyrobit jen ty nejlepší hračky. Vyrobit nezničitelné je nemožné, ale společnost Vip Products se o to stále pokouší.

Všechny hračky nejsou vytvořeny stejně a proto nám výrobce poskytuje stupnici tvrdosti, abychom mohli koupit výrobek přímo pro potřeby našeho psa. Můžeme tak porovnat, která hračka mu nejvíc vyhovuje.

Někteří psy jsou agresivnější při hře a mají hodně silný skus. Pro ně jsou vhodné pevnější a tvrdší výrobky zařazené ve stupnici tvrdosti od čísla 8 a výše. V opačném, případě, kdy pejsek není tolik agresivní, je starší pomalejší a jemnější na žvýkání, máme hračky od stupnice čísla 5 a výše.

Všechny hračky jsou vyrobeny ze stejné extrémně odolné konstrukce, ale tvar hračky může ovlivňovat psí schopnosti, jak proniknout do hračky a za jak dlouhý čas.

Protože se jedná o ruční výrobu, kdy hračky vyrábí zkušené a kvalifikované ruce, nejsou nikdy dvě hračky identické. Každá stejná hračka má rozdílný tvar a jinou velikost.

 

Můžete shlédnout naše video, které je zaměřeno na pevnost hraček TUFFY:

                                                                youtu.be/yietexOIzTA

 

Stupnice tvrdosti hraček:

10 => MEGA tvrdé hračky

9 => EXTRÉMNĚ tvrdé hračky

8 => SUPER tvrdé hračky

7 => VELMI PEVNÉ hračky

6 => ODOLNÉ hračky

5 => PEVNÉ hračky

 

Průřez hračkou:

1.vrstva měkký fleece

2.vrstva zavazadlový materiál

3.vrstva plastický potah

4.vrstva zavazadlový materiál

 

Tuffy hračky můžou mít až 7 řad šití. Počet řad šití závisí na tvaru, velikosti a stylu hračky. Dva způsoby křížení šití udrží mnohonásobné vrstvy pohromadě. Kolem vnějšího okraje hračky je všitý popruh, který je šitý třemi řadami, aby byla chráněna první řada šití.

Tuffy hračky můžou mít až 4 vrstvy materiálu. Počet vrstev závisí na tvaru, velikosti a stylu hračky. Ultimate serie může mít až 2 vrstvy materiálu zavazadlové kvality. Určité vrstvy materiálu jsou potaženy plastickou vrstvou k držení vláken materiálu pohromadě. Na závěr je použit měkký fleece pro vnější vrstvu.

V každé hračce je pískací malý míček, který je z bezpečnostních důvodů vložen do kapsy z tkaninového materiálu a ta je přišitá k vnitřní straně hračky.

 

Nepropásněte novinky, akce a slevy!
Můžete se kdykoli odhlásit. Zasíláme jednou za 14 dní.
Kde nás najdete

Pet Trend

Kozlovice 1014

739 47

 
Vytvořeno na Eshop-rychle.czEshop-rychle.cz